fbpx

NASZYWKI SKÓRZANE

Naszywki skórzane, skóropodobne lub z ekoskóry – Bardzo modne w ostatnim czasie naszywki, posiadają szerokie zastosowanie jako – naszywki, przywieszki, suwaki czy klipsy. Wykorzystywane są do ozdabiania i sygnowania odzieży i akcesoriów. Naszywki produkujemy z włoskich materiałów klasy premium. Materiał ten jest odporny na pranie wodne i farbowanie.
Naszywki możemy zrobić według Twojego projektu / z Twoim logo / napisem w dowolnym kształcie i rozmiarze, możemy zrobić dziurki wypalone na wylot, obrys ułatwiający naszywanie itp.
Klient nie ponosi kosztów matrycy ani wzoru. Posiadamy ponad 100 materiałów na których robimy naszywki. Zdjęcia poniżej przedstawiają ciekawe nasze realizacje które mieliśmy przyjemność wyprodukować, widać materiały na jakich pracujemy i kolory na jakie te materiały się wypalają.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

  • Minimum produkcyjne 50 sztuk.
  • Koszt jest zależny od ilości i wymiarów naszywek.
  • Czas realizacji 2-3 dni.
  • Bezpłatne próbki
  • TUTAJ znajduje się katalog dostępnych kolorów / materiałów

Jesteś zainteresowany/a naszywkami z ekoskóry ?
Skontaktuj się z nami mailowo biuro@strefahaftu.com.pl lub telefonicznie 518 681 581 aby omówić szczegóły Twoich naszywek.
W dziale JAK ZAMAWIAĆ jest opisany proces zamawiania.

Katalog dostępnych kolorów / materiałów eko-skóry

Poniżej zdjęcia przykładowych naszych realizacji. Nie możemy pokazać wszystkich, gdyż zobowiązuje nas tajemnica handlowa 😉

Zastosowanie naszywek

Zastanawiasz się czy warto z nami współpracować ? zobacz opinie naszych Klientów 

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi