fbpx

JAK ZAMAWIAĆ

Proces zamawiania ​​

1. Zapytanie

Napisz do nas na adres biuro@strefahaftu.com.pl zapytanie. W zapytaniu napisz czego dotyczy, czy ma to być naszywka skórzana, naszywka haftowana, haft, wycinanie laserem, nadruk z folii, emblemat czy cokolwiek innego co możemy dla Ciebie zrobić.
Jeśli posiadasz projekt prześlij go do nas mailem. TUTAJ jest opisane jak powinien być przygotowany plik. W przypadku braku projektu dopuszczamy np. szkic na kartce – koniecznie prosimy wtedy o podanie wymiarów oraz kształtu a my postaramy się przekształcić go na postać wektorową. Określ jaka ma być kolorystyka. Napisz jaka docelowa ilość Ciebie interesuje. Podaj kontaktowy numer telefonu oraz dane do ewentualnej wysyłki próbek.

2. Proces tworzenia próbki

Po otrzymaniu takich informacji przygotujemy próbkę i jej zdjęcie drogą elektroniczną wyślemy Tobie do akceptacji. Jeżeli na podstawie zdjęcia nie jesteś pewny/a czy wszystko jest dobrze, wtedy próbkę wysyłamy do Ciebie kurierem.
Jeżeli masz jakieś uwagi – napisz co należy poprawić. Naniesiemy poprawki i dopiero po akceptacji ruszamy z produkcją. Już przy składaniu zamówienia pamiętaj o podaniu danych do wysyłki ( z numerem telefonu dla kuriera ) informacji czy paragon czy faktura, jak faktura to numer NIP

3. Finalizowanie

Jeśli wszystko jest w porządku, przystępujemy do finalizacji płatności i realizacji zamówienia i wysyłamy je kurierem na wskazany adres. 
Zamówienia realizujemy w terminie 2-4 dni roboczych i wysyłamy kurierem.

4. Wysyłka

Wysyłamy do Ciebie Twoje zamówienie.
Twoja opinia jest dla nas BARDZO ważna. Jeśli w jakikolwiek sposób nie jesteś zadowolony z naszej współpracy, produktów/usług niezwłocznie poinformuj nas o tym. Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne. Klient zadowolony to klient, który z pewnością do nas wróci a dodatkowo poleci nas swoim znajomym! na to liczymy 😉