fbpx

JAK ZAMAWIAĆ

Proces zamawiania ​​

 • 1. Zapytanie

  Napisz do nas na adres biuro@strefahaftu.com.pl zapytanie. W zapytaniu napisz czego dotyczy, czy ma to być naszywka skórzana, naszywka haftowana, haft, wycinanie laserem, nadruk z folii, emblemat czy cokolwiek innego co możemy dla Ciebie zrobić.
  Jeśli posiadasz projekt prześlij go do nas mailem. 
  TUTAJ jest opisane jak powinien być przygotowany plik. 
  W przypadku braku projektu dopuszczamy np. szkic na kartce – koniecznie prosimy wtedy o podanie wymiarów a my postaramy się przekształcić go na postać wektorową.
  Określ jaka ma być kolorystyka. Napisz jaka docelowa ilość Ciebie interesuje. Podaj kontaktowy numer telefonu oraz dane do ewentualnej wysyłki próbek.

 • 2. Proces tworzenia próbki

  Po otrzymaniu takich informacji przygotujemy próbkę i jej zdjęcie drogą elektroniczną wyślemy Tobie do akceptacji. Jeżeli na podstawie zdjęcia nie jesteś pewny/a czy wszystko jest dobrze, wtedy próbkę wysyłamy do Ciebie kurierem.
  Jeżeli masz jakieś uwagi – napisz co należy poprawić. Naniesiemy poprawki i dopiero po akceptacji ruszamy z produkcją. Już przy składaniu zamówienia pamiętaj o podaniu danych do wysyłki ( z numerem telefonu dla kuriera ) informacji czy paragon czy faktura, jak faktura to numer NIP

 • 3. Finalizowanie

  Jeśli wszystko jest w porządku, przystępujemy do finalizacji płatności i realizacji zamówienia i wysyłamy je kurierem na wskazany adres. 
  Zamówienia realizujemy w terminie 2-4 dni roboczych i wysyłamy kurierem.

 • 4. Wysyłka

  Wysyłamy do Ciebie Twoje zamówienie.
  Twoja opinia jest dla nas BARDZO ważna. Jeśli w jakikolwiek sposób nie jesteś zadowolony z naszej współpracy, produktów/usług niezwłocznie poinformuj nas o tym.
  Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.
  Klient zadowolony to klient, który z pewnością do nas wróci a dodatkowo poleci nas swoim znajomym! na to liczymy 😉