fbpx

JAK ZAMAWIAĆ

Proces zamawiania ​​

1. Zapytanie

2. Proces tworzenia próbki

Po otrzymaniu powyższych informacji przygotujemy próbkę i drogą elektroniczną jej zdjęcie wyślemy Tobie do akceptacji. Jeżeli na podstawie zdjęcia nie jesteś pewny/a czy wszystko jest dobrze, wtedy próbkę wysyłamy do Ciebie kurierem.
Jeżeli masz jakieś uwagi – napisz co należy poprawić. Naniesiemy poprawki i dopiero po akceptacji ruszamy z produkcją. Już przy składaniu zamówienia pamiętaj o podaniu danych do wysyłki ( z numerem telefonu dla kuriera ), informacji czy wystawić paragon / fakturę. W przypadku faktury konieczne podanie jest numeru NIP firmy.

3. Finalizowanie

Po akceptacji próbki przystępujemy do finalizacji płatności i realizacji zamówienia, które wysyłamy kurierem DPD na wskazany adres.
Zamówienia realizujemy w terminie 2-4 dni roboczych.

4. Wysyłka

Wysyłamy do Ciebie Twoje zamówienie.
Twoja opinia jest dla nas BARDZO ważna. Jeśli w jakikolwiek sposób nie jesteś zadowolony z naszej współpracy, produktów/usług niezwłocznie poinformuj nas o tym. Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne. Klient zadowolony to klient, który z pewnością do nas wróci a dodatkowo poleci nas swoim znajomym! Na to liczymy 😉