fbpx

OPINIE

Zastanawiasz się czy warto z nami współpracować ?

DOSKONAŁY
186 recenzje w
Martyna Markowicz
Martyna Markowicz
2021-01-12
Szczerze polecam, realizacja zamówienia w tempie ekspresowym, do tego bardzo miły i sprawny kontakt. To na pewno nie jest moje ostatnie zamówienie (:
Czytaj więcej
Sebastian Gumula
Sebastian Gumula
2020-12-01
Świetna firma, ekspresowa realizacja, projekt dopracowany razem z próbkami i wysyłką w 1 dzień. Jestem pod wrażeniem!
Czytaj więcej
S R
S R
2020-11-25
Profesjonalna obsługa, szybki termin realizacji i naszywki na najwyższym poziomie. Firma zdecydowanie godna polecenia.
Czytaj więcej
Gugu Baby
Gugu Baby
2020-11-12
Polecam!!!!! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, do każdego zamówienia indywidualne podejście, metki na najwyższym poziomie, a zamawiałam już z różnych firm, ekspresowa realizacja i wysyłka !!! z pewnością jeszcze nie raz skorzystam 🙂
Czytaj więcej
Robert Turcza
Robert Turcza
2020-11-10
szybko i profesjonalnie. Dobry kontakt
Czytaj więcej
Magda D
Magda D
2020-11-09
Świetna jakość naszywek i bardzo duży wybór materiałów, szczerze polecam. Dla mnie bardzo ważna jest też jakość obsługi, a w Strefie jest szybko, sprawnie, sami także proponują rozwiązania, polecam! Stosunek jakości do ceny też okej. Magda z theska.pl - handmade czapki, kominy, opaski itp.
Czytaj więcej
Beata Harenda
Beata Harenda
2020-11-07
10/10 5 gwiazdek to za mało, aby ocenić profesjonalizm Strefy Haftu. Świetne podejście do klienta: - bardzo szybka odpowiedź na zapytanie, - przedstawienie próbek do oceny (bardzo pomocne! - po ich otrzymaniu mogliśmy sprawdzić, które najlepiej wyglądają na naszych wyrobach i które np. najlepiej się przyszywa), - doradztwo w zakresie doboru materiałów i sposobu wykonania produktu, - bardzo szybka wysyłka (w naszym przypadku: jednego dnia od rana zatwierdziliśmy próbki, następnego mieliśmy gotowe naszywki już u siebie). Produkty: - najwyższej jakości, - nie trzeba się obawiać, że w naszywkach pojawią się braki, które trzeba odrzucić (niestety mieliśmy takie doświadczenie przy innych firmach, a tutaj takie błędy nie występują). Nietypowe realizacje? Żaden problem. Oprócz naszywek z ekoskóry zamówiliśmy także okładki ze sklejki z wycinaniem laserowym i efekt jest zachwycający :). Tak konkretnej i profesjonalnej Firmy dawno nie spotkałam. Wykonują świetną pracę.
Czytaj więcej
GOK Lubień
GOK Lubień
2020-11-05
Serdecznie polecam! Szybko, sprawnie, i ze zrozumieniem klienta!
Czytaj więcej
Waldemar Lewandowski
Waldemar Lewandowski
2020-11-05
Z czystym sumieniem polecam firmę Strefa Haftu! Zlecenie zrealizowane błyskawicznie, jeszcze na pewno nie raz skorzystam z ich usług 🙂
Czytaj więcej